ART / Oil paintings / Oil painting 12632156
nr 1263 2156
OIL PAINTING
Signerad Krawe, Utsikt från Söder mot långholmsvarvet, unframed. Oil on canvas, 38x48,
Signerad Krawe, Utsikt från Söder mot långholmsvarvet, oramad. Olja på duk, 38x48 cm
SEK 100
Monday July 1 2019
at 19:25:27
1/7 17:28:04